AÇIK HAVA YAZ OYUNLARINDA İKİNCİ HAFTA

Antalya Devlet Tiyatrosu yapımı “İbiş’in Rüyası” sanatseverlerle buluşuyor.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü tarafından yaz ayları için hayata geçirilen “Açık Hava Yaz Oyunları”  Bursa Devlet Tiyatrosu yapımı “Keşanlı Ali Destanı” oyunuyla temmuzun ilk haftasında tiyatroseverlerle bir araya gelerek büyük ilgi görmüştü.

“Açık Hava Yaz Oyunları”nın ikinci haftasında ise Tarık Buğra’nın yazdığı ve Sabri Özmener’in yönettiği Antalya Devlet Tiyatrosu yapımı “İbiş’in Rüyası”, Ankara Macunköy Açık Hava Yaz Sahnesinde 13, 14 ve 15 Temmuz’da saat 20.30’da sanatseverlerle bir araya gelecek.

Gökhan Tüzün, Demet Benli, Sedat Mayadağ, Salih Bayraktar, Şükrü Gürel, Özlem Şendinç, Esra Dayan, Okan Kağnıcı, Remzi Kürşad Süren, Niyazi Mert Kurt, Ömer Alper İzci, Emel Elevli, Okan Güler’in rol aldığı oyunun dekor tasarımı Gizem Karasu, kostüm tasarımı Ceren Karahan, ışık tasarımı Namık Gürsoy, müzikleri Gürkan Çakıcı ve koreografi düzeni Tufan Kaytmaz’a ait.

Detaylı bilgi için https://www.devtiyatro.gov.tr adresimizi ziyaret edebilir, http://www.biletinial.com adresinden ve gişelerimizden biletlerinizi alabilirsiniz.

10.07.2023