ŞAMPİYON DEVLET TİYATROLARI!

Kültür ve Turizm Bakanlığı Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından 19 Eylül-20 Ekim tarihleri arasında düzenlenen “Sonbahar” Halı Saha Futbol Turnuvası’nda Devlet Tiyatroları “Şampiyon oldu.

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü ile Ankara Rölöve ve Anıtlar Müdürlüğü arasında 3 Kasım Perşembe günü saat 12.25’te Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı Halı Sahası’nda oynanan final maçında kazanan Devlet Tiyatroları oldu.

Takıma destek olmak ve futbolcuların yanlarında olduğunu hissettirmek için Genel Müdür Yardımcısı Süleyman Şahin ve İbrahim Aktürk, Personel ve Eğitim Dairesi Başkanı Mustafa Atila Özşatır ve İdari ve Mali İşler Dairesi Başkan V. Hayri Öyk final maçında takımın yanında bulundu.

Takım Kaptanı Yunus Ceylan: “Biz büyük bir aileyiz, takım arkadaşlarımızla şampiyonluktan dolayı kurumumuza bu kupayı getirdiğimiz için çok mutluyuz. İlerdeki turnuvalarda da bu gururu yaşamak istiyoruz” dedi.

Genel Müdür Mustafa Kurt, Kamu Takımı Kaptanı Yunus Ceylan’a ve takım arkadaşlarına teşekkür ederek, yeni kupalar istediğini dile getirdi.

 

03.11.2022